بلاگ | سه مزیت بهداشتی برای افراد ریشو

صفحه نخست
فروشگاه
سه مزیت بهداشتی برای افراد ریشو

هیچ راهی بهتر از ریش داشتن نیست که شما را از زنان متمایز کند، اما آیا می دانید که برخی حقایق سلامتی مرتبط با ریش برای شما وجود دارد؟

1. داشتن ریش ظاهر پوست شما را جوانتر نشان می دهد
در حالی که داشتن ریش شما را بالغ تر می نماید ولی بودن آن بر روی صورت تان علایم سالمندی پوستتان را می پوشاند. رشد ریش رطوبت پوست شما را از طریق محافظت از خورشید، هوای خشک و یا تماس زیاد ، نرمال می کند. همچنین، اگر به ریش خود روغن ریش بزنید پوستتان سالم تر خواهد ماند.

من قبلا یک پست هم در مورد محافظت صورت توسط ریش در مقابل اشعه uv  گذاشتم. اشعه های uv باعث پیری شما می شوند. همچنین باعث ابتلا به انواع سرطان پوست نیز می گردند. محققین دریافته اند که ریش ها می توانند تا 95 درصد این اشعه را مهار کنند. این نوعی از فاکتور spf است. همچنین هرچه ریش شما پرتر و سالم تر باشد، این محافظت بهتر انجام می شود. و این دلیل دیگر داشتن سبیل سالم و محافظت از آن است. 

2. داشتن ریش علایم آسم و آلرژی را کاهش می دهد

این موضوع کاملا ساده است. داشتن ریش و سبیل، درست در زیر بینی هوای تنفسی را فیلتر می کند. تنفس تمیز تر هم علایم آسم و آلرژی را کم می کند. یک ریش روغن زده شده می تواند آلودگی ها غبار را بهتر بگیرد و مانند فیلتر روغنی عمل کند.

3. ریش ها ابتلا به عفونت را کم می کنند

با داشتن ریش، شما نیاز به تراشیدن صورت ندارید. با این کار دیگر صورت شما بریده نمی شود و خطر ابتلا به عفونت کم می شود.

برای بهره برداری از مزایای سلامتی، باید ریش داشته باشید. اگر قصد ریش گذاشتن دارید پس بهتر است آن را به نحو احسن انجام دهید. این آن چیزی است که "آرش ترکمانی" می خواهد. ما می خواهیم که به خوش ریش بودن شما کمک کنیم.

همین حالا برای خرید یک روغن ریش خوب و ایده آل اقدام کنید.

ترجمه و گردآوری: آرش ترکمانی


+ برچسب ها: فواید ریش, فواید ریش بلند, مزیت ریش, ریش
+ دسته: مراقبتی

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید در: فیسبوک / توییتر / گوگل پلاس / تلگرام
دیدگاه خود را بیان کنید:
دیدگاه های دیگران: