بلاگ | چهار گام برای نرم کردن ریش

صفحه نخست
فروشگاه
چهار گام برای نرم کردن ریش

چهار گام برای اینکه به حفظ نرمی ریشتان مانند ابر، کمک کنید. برای شما ریش باعث خوش تیپی، زمختی یا حتی خشن بودن می شود. بنابراین می تواند ریش شما گاهی زبر یا کمی خشن باشد؟ این آن چیزی نیست که مورد نظرتان است؟

خب دوباره به خشونت فکر کنید، همانطور که شما دوست دارید ریش هایتان باید خوش ظاهر باشد ،اما ممکن است آنها مانند یک سنباده سفت باشند. این حالت می تواند شکل رمانتیک شما را از بین ببرد .

باید گفت که این تقصیر شماست . چون حاصل از عدم توجه به روش ها و دلایلی است که  می توانید ریشتان را نرم کنید. این یک آرزوی دور نیست. خب دیگر لزومی نیست در دوران تاریکی بمانید. خبر خوبی است که شما بتوانید دارای ریش نرم ،خوش ظاهر تر و بهتر باشید که مد نظرتان است .

حال بیایید با نکات اساسی شروع کنیم که باعث ایجاد دلایل خاصی می شود که ریشتان نرم نباشد:

. دو شاخگی انتهای آن - بله، ریش شما اینطور است. وقتی شما ریش خود را زیاد زینت می دهید ، سایش انتهای آن زیاد خواهد شد .

. خشکی زیاد - همانطور که موهای شما نیاز به رطوبت دارد ، ریشتان نیز نباید خیلی خشک شود ، در اینجا چند نکته هست که باید به آن فکر کنید. اگر میزان مایعات کافی نمی نوشید، یک راهی است که ریشتان شکننده و خشک شود. اما محصولات متنوعی وجود دارد که به نرمی و رطوبت آن کمک می کند. ما برخی را پیشنهاد می دهیم.

. عدم توجه - بیچاره ریش شما. ریشتان فقط وقتی جلب توجه می کند که آن را بیارایید. در غیر این صورت باید به خاطر خشکی آن را بزنید. خوب کمی گزافه گویی است اما عکس بگیرید . به ریشتان عشق نشان دهید . در پایین برخی روش ها آمده است.

 

 چهار روش برای نرم تر کردن ریشتان

 

1. شستن، حالت دادن، تکرار 

اگر شما ریش خود را 3 تا 5 بار درهفته شامپو نمی کنید احتمالا باعث کثیفی یا چربی آن شده اید (یا این که ذرات غذا در آن می ماند.). به ریشتان شامپو ریش بزنید و سپس خوب بشویید. شامپو و حالت دهنده می تواند مانع خشکی شود . 

نکته ای برای شامپو: شامپوی ملایم بهتر است. آن شامپو می تواند پوست را تمیز کند و (به نرمی) ریشتان را شستشو دهد. می توانید از همان شامپو و حالت دهنده هایی که دارید استفاده کنید، اما بدانید که محصولاتی هم خاص ریشتان وجود دارد.​​​

2. روغن ریش و کرم ریش 

دو مرحله ضروری برای ریش استفاده از این دو محصول است که در بسته ی شیو شما یافت می شود. بعد از شستن ریش در صبح ، کمی از روغن ریش را روی دست قرار دهید و به آرامی بر روی ریشتان و پوست آن بمالید. روغن ریش می تواند به ریشتان رطوبت دهد. درشب میزان کمی از مایع کرم ریش را استفاده کنید. این کار می تواند نامطبوعی انتهایی ریشتان و گره های آن را از بین ببرد.

 3. ریش را شانه کنید

آیا وسیله ای خوب برای نرم سازی ریشتان می خواهید؟ حال یک شانه ریش زبر مورد نیاز است .این برای موی صورت شما بهتر است چون به طور یکنواخت روغن های طبیعی پوستتان را در سطح پوست پخش می کند. همچنین می تواند کثیفی ها و ناخالصی هایی که ریشتان را خشک و زبر می کند را رفع کند.

4. شما به آنچه می خورید مرتبط هستید (یا حداقل در مورد ریشتان این موضوع صادق است)

ما در مورد آب رسانی و رابطه آن با خشکی یا نرمی ریشتان صحبت کردیم .اما چندین غذا وجود دارد که می تواند صورت و موهایتان را نرم کند. غذاهای حاوی امگا3، اسید چرب می تواند خیلی کمک کند ، پس به خوردن ماهی روی آورید که به ریشتان کمک می کند. همچنین می توانید امگا 3 را در غذاهایی مثل گردو یا سویا پیدا کنید. مصرف مولتی ویتامین، بخصوص حاوی بتا کاروتن (ویتامینA) هم می تواند به شما کمک کند. همچنین نیز می توانید از قرص های ویتامین ریش استفاده کنید.

ترجمه و گردآوری: آرش ترکمانی


+ برچسب ها: نرم کردن ریش, نرم کننده ریش, ریش, روغن ریش
+ دسته: مراقبتی

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید در: فیسبوک / توییتر / گوگل پلاس / تلگرام
دیدگاه خود را بیان کنید:
دیدگاه های دیگران: