درباره

صفحه نخست
فروشگاه

داستان پرشیا بیرد کلاب

چگونه ما برندی شدیم که یک استایل جدید برای ریشداران به وجود آورد ؟

داستان از اینجا شروع شد ! در نوامبر سال 2015 من و شهرام شهبازی از طریق شبکه های اجتماعی با چالشی به عنوان No Shave November آشنا شدیم. چالشی که در آن مرد ها در ماه نوامبر به هیچ آرایشگاهی جهت آراستگی مو، ریش و سبیل خود مراجعه نمی کردند و در مقابل هزینه های آن را صرف درمان بیماری های خاص مردان و یا سرطان می کردند. خب همانطور که معلوم بود ما نباید به هیچ عنوان ریش و سبیل خود را اصلاح می کردیم، و هر چند روز تصویری از خودمان با هشتگ های مربوط در صفحات اجتماعی به اشتراک می گذاشتیم. به مرور زمان، با تعاریف و علاقه نشان دادن اطرافیان و دیگر افراد در شبکه های اجتماعی، علاقه ما روز به روز به ریش و ریش استایل بودن بیشتر می شد.

بعد از اون اتفاق من پرشیا بیرد کلاب رو به عنوان یه راهی برای متحد شدن و ارتباط همه ی ریشدار ها راه انداختم. اولش از طریق یه وبلاگ من همه ی دانشی که در مورد رشد و پرورش ریش و عکس هایی از استایل بقیه مدل ها را برای الهام گرفتن به اشتراک می گذاشتم. در نهایت، هدف این بود که ابزارهایی را برای مردان فراهم کنیم تا احساس رضایت خود را افزایش دهند و من نیز می خواستم باورهای منفی درباره ی ریشو هایی که تنبل و ژولیده هستند را تغییر بدهم.

در این زمان بود که من با محصولی به اسم روغن ریش آشنا شدم، که تا قبل از آن این کلمه به گوشم هم نخورده بود. در سفری تابستانی که من به آمستردام هلند داشتم توانستم اولین روغن ریش را به اسم برند Black Beard خریداری و مصرف کنم، و تعدادی هم برای دوستان ریشوی خودم در ایران تهیه کردم. بعد از بازگشت من به ایران و انتشار تصاویری از استفاده من از روغن ریش و کارایی های آن درخواست های زیادی برای تهیه کردن روغن ریش و یا حتی واکس سبیل به من شد و من تصمیم به وارد کردن و فروش این نوع محصولات گرفتم.

و اما حال بعد از 2 سال تجربه فروش در ضمینه محصولات تقویت و مراقبت ریش و سبیل، پرشیا بیرد کلاب توانسته روغن ریش، واکس سبیل، شستشوی ریش، نرم کننده ریش، کرم ریش، شانه ریش و برس ریش را با نام تجاری خود وارد بازار ایران کند.

از اون روز این کسب و کار به طور مداوم پیشرفت داشته . همواره با مشتری هایمان در ارتباط بودیم و بهترین خدمات و محصولات را ارائه داده ایم. ما تنها محصولاتی رو می فروشیم که شخصا به کیفیتش اعتقاد داریم. پرشیا بیرد کلاب قصد دارد محصولاتی با کیفیت بسیار بالا برای افراد ریشدار به ارمغان بیاورد . محصولات زیبایی ما از مواد کاملا طبیعی تهیه شده اند و ما قصد داریم دید جامعه را نسبت به افراد ریشو تغییر بدهیم ! این تغییر زمان می گیرد اما درحال پیشرفت است، با ما در ارتباط باشید !

تیم ما

امیر ارحامی

طراح و توسعه دهنده

آرش ترکمانی

بنیانگذار

پندار بختیاری

گریم و استایلیست

صاحب مزارعی

مدل و استایل